Co zrobić, żeby było lepiej?

Jedyny taki okulista w Poznaniu zaprasza

W pierwszym etapie walki z defektem skóry, jak również w celu zapobiegania powstania zmian, należy skupić się na pielęgnacji ciała. Warto podczas codziennej kąpieli wykonać peeling oraz masaż przy użyciu odpowiednich preparatów, a także przeznaczonych do tego celu urządzeń. Na rynku dostępne są szorstkie rękawice z trawy morskiej, szczotki z drewnianymi lub plastikowymi kolcami. Wskazane jest zakończenie kąpieli naprzemiennym polewaniem ciała ciepłą i zimną wodą.

Na tak przygotowaną skórę należy ruchem masującym zastosować różnego typu kosmetyki antycellulitowe. Należy również stosować się do prostych, lecz istotnych zasad. W naszej diecie powinno znaleźć się jak najwięcej warzyw oraz owoców, dostarczają one niezbędne składniki odżywcze oraz witaminy. Należy unikać fast-foodów, jedzenia przetworzonego, tłuszczy nasyconych oraz wysokokalorycznych posiłków.

Wyeliminowanie toksyn, które dostarczamy wraz z paleniem papierosów, spożywaniem dużych ilości alkoholu, ale również opalanie szczególnie w solarium.

Joga Nova suplementy diety