Cellulit najczęściej występujący defekt skóry

www.meritumfinance.com.pl

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane – i owe zaniedbanie w dużej mierze skutkuje powstawaniem wielu niepożądanych zmian skórnych, których nie da się usunąć domowymi sposobami. Rozwój nauki w dziedzinie kosmetologii, a co za tym idzie stworzenie nowych technologii, umożliwia podjęcie walki z defektami skórnymi na różnym poziomie zaawansowania. Zmarszczki, blizny, trądzik czy przebarwienia łatwo zamaskować uzywając krem na blizny, natomiast cellulit nie zawsze da się ukryć pod pareo.

Cellulit to jedno z najczęściej występujących defektów skóry, pojawiających się przede wszystkim u kobiet, o nie do końca zbadanej etiologii. Pojawienie się tzw. „pomarańczowej skórki” u niektórych kobiet powoduje spadek samooceny.

Dlatego tak ważne jest przestrzeganie ogólnych zasad, związanych z aktywnym trybem życia, piciem ok. 2 litrów wody dziennie, ograniczeniem używek oraz stosowaniem preparatów i profesjonalnych zabiegów antycellulitowych. To swoiste abecadło może przyczynić się do zmniejszenia, a nawet zniwelowania zmian cellulitowych.

olejki do włosów